Майстер-клас
Конкурси
Статті
Методичні вісники
Календарне планування
Підготовка до ЗНО
Відкриті уроки
 
 
Лише неосвічені люди ставляться до освіти з презирством.
Сайрус
Майстер-клас » Календарне планування

Календарне планування

Українська мова. 11 клас. Рівень стандартуУкраїнська мова. 11 клас. Рівень стандарту
Запропоноване календарно-тематичне планування, яким ви можете безкоштовно скористатися прямо зараз, складено відповідно до чинної програми з української мови для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання (рівень стандарту). Всі уроки відповідно до нього розміщено у посібнику серії «НОВИЙ майстер-клас», в якому ви знайдете не тільки плани-конспекти уроків, а й усі види контрольних робіт, рекомендації зі структури уроків, форм, засобів і методів навчання, схеми, таблиці, роботи творчого характеру тощо. Крім того, у посібнику наведено цікаві розробки нестандартних уроків, які допоможуть підготуватися до відкритого уроку.
детальніше →
 
Технології. 11 клас: Рівень стандарту, академічний рівеньТехнології. 11 клас: Рівень стандарту, академічний рівень
Запропоноване календарно-тематичне планування, яким ви можете безкоштовно скористатися прямо зараз, складено відповідно до чинної програми з курсу «Технології» для 11 класу (рівень стандарту, академічний рівень). Всі уроки відповідно до нього розміщено у посібнику серії «НОВИЙ майстер-клас», в якому ви знайдете не тільки плани-конспекти уроків, а й рекомендації зі структури уроків, форм, засобів і методів навчання, варіанти контрольних робіт. Крім того, у посібнику наведено цікаві розробки нестандартних уроків, які допоможуть підготуватися до відкритого уроку.
детальніше →
 
Людина і світ. 11 клас. Рівень стандарту, академічний і профільний рівеньЛюдина і світ. 11 клас. Рівень стандарту, академічний і профільний рівень
Запропоноване календарно-тематичне планування, яким ви можете безкоштовно скористатися прямо зараз, складено відповідно до чинної програми з курсу «Людина і світ» для 11 класу (рівень стандарту, академічний і профільний рівень). Всі уроки відповідно до нього розміщено у посібнику серії «НОВИЙ майстер-клас», в якому ви знайдете не тільки плани-конспекти уроків, а й рекомендації зі структури уроків, форм, засобів і методів навчання, варіанти контрольних робіт. Крім того, у посібнику наведено цікаві розробки нестандартних уроків, які допоможуть підготуватися до відкритого уроку.
детальніше →
 
Історія України. 11 клас: Рівень стандарту, академічний рівеньІсторія України. 11 клас: Рівень стандарту, академічний рівень
Запропоноване календарно-тематичне планування, яким ви можете безкоштовно скористатися прямо зараз, складено відповідно до чинної програми з історії України для 11 класу (рівень стандарту, академічний рівень). Всі уроки відповідно до нього розміщено у посібнику серії «НОВИЙ майстер-клас», в якому ви знайдете не тільки плани-конспекти уроків, а й рекомендації зі структури уроків, форм, засобів і методів навчання, варіанти контрольних робіт. Крім того, у посібнику наведено цікаві розробки нестандартних уроків, які допоможуть підготуватися до відкритого уроку.
детальніше →
 
Економіка. 11 клас. Рівень стандарту. Академічний рівеньЕкономіка. 11 клас. Рівень стандарту. Академічний рівень
Запропоноване календарно-тематичне планування, яким ви можете безкоштовно скористатися прямо зараз, складено відповідно до чинної програми з економіки для 11 класу (рівень стандарту, академічний рівень). Всі уроки відповідно до нього розміщено у посібнику серії «НОВИЙ майстер-клас», в якому ви знайдете не тільки плани-конспекти уроків, а й зразки розв’язування економічних задач, графіки, таблиці; різнорівневі завдання та запитання. Крім того, у посібнику наведено цікаві розробки нестандартних уроків, які допоможуть підготуватися до відкритого уроку.
детальніше →
 
Екологія. 11 клас. Рівень стандарту. Академічний рівеньЕкологія. 11 клас. Рівень стандарту. Академічний рівень
Запропоноване календарно-тематичне планування, яким ви можете безкоштовно скористатися прямо зараз, складено відповідно до чинної програми з екології для 11 класу (рівень стандарту, академічний рівень). Всі уроки відповідно до нього розміщено у посібнику серії «НОВИЙ майстер-клас», в якому ви знайдете не тільки плани-конспекти уроків, а й рекомендації зі структури уроків, форм, засобів і методів навчання, варіанти практичних і контрольних робіт. Крім того, у посібнику наведено цікаві розробки нестандартних уроків, які допоможуть підготуватися до відкритого уроку.
детальніше →
 
Біологія. 11 клас. Рівень стандарту. Академічний рівеньБіологія. 11 клас. Рівень стандарту. Академічний рівень
Запропоноване календарно-тематичне планування, яким ви можете безкоштовно скористатися прямо зараз, складено відповідно до чинної програми з біології для 11 класу (рівень стандарту, академічний рівень). Всі уроки відповідно до нього розміщено у посібнику серії «НОВИЙ майстер-клас», в якому ви знайдете різноманітні форми і методи роботи на уроці, варіанти самостійних робіт та завдання для тематичного контролю знань, лабораторні та практичні роботи, додатковий матеріал. Крім того, у посібнику наведено цікаві розробки нестандартних уроків, які допоможуть підготуватися до відкритого уроку.
детальніше →
 
Показано 1 - 7 (всего 7)Страницы: 1 
Рекламный блок. Справа
 
  
«Клуб учителей» видавництва «РАНОК»
«Клуб учителів», а/с 3355, Харків 61045
тел. (057) 719-48-65
e-mail: club_t@ranok.com.ua
http: www.club.ranok.com.ua