Новини
Новини Клубу учителів
Новини МОН України
Виставки
Педагогічні конференції та інші заходи
 
 
Лише освічені мають свободу.
Епіктет
Новини » Новини МОН України

Новини МОН України

Нові вимоги оцінювання школярів12.03.2013 Нові вимоги оцінювання школярів
У зв’язку із запровадженням із вересня 2013 року нового Державного стандарту загальної середньої освіти у Міносвіти почалася робота над розробкою нових орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів. Департамент загальної середньої та дошкільної освіти разом із Національною академією педагогічних наук мають забезпечити розроблення зазначених вимог відповідно до їх критеріїв.
детальніше →

Реорганізація Міністерства освіти11.03.2013 Реорганізація Міністерства освіти
28 лютого 2013 року Президент України Віктор Янукович реорганізував Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, знову поділивши його на два міністерства: Міністерство освіти та науки України і Міністерство молоді й спорту України. (Нагадаємо, функції молоді та спорту були передані освітньому відомству у грудні 2010 року). Міністром науки і освіти залишився Дмитро Табачник,
детальніше →

Реформи у сфері освіти продовжуються11.03.2013 Реформи у сфері освіти продовжуються
Основною подією 2012/2013 навчального року стало те, що школа І ступеня почала працювати за новим Державним стандартом початкової освіти та новими навчальними програмами. З 1 вересня 2013 те ж саме чекає і школу ІІ ступеня, а 5-ті класи вже розпочнуть роботу за новими програмами.
детальніше →

«Швидка методична допомога» викладанню фізичної культури в школі03.09.2012 «Швидка методична допомога» викладанню фізичної культури в школі
30 серпня у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України під головуванням заступника міністра Бориса Жебровського відбувся відкритий урок з викладання фізкультури у початковій школі за участю авторів нової навчальної програми з цього предмету. Цей урок був присвячений головним особливостям упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти стосовно викладання фізкультури у початковій школі.
детальніше →

Готуємося до нового навчального року31.05.2012 Готуємося до нового навчального року
Підсумки 2011-2012 навчального року було підбито на нараді, що відбулася 30 травня у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України. На нараді, незважаючи на травень, вже обговорювалися питання щодо організованого початку 2012-2013 навчального року. Це пов’язано із запланованим МОНМС вивченням стану готовності навчальних закладів до впровадження нових стандартів початкової освіти у рамках Всеукраїнської акції «Нова школа – нові стандарти». Міністерство також доповіло про забезпеченість навчальних закладів підручниками та автобусами.
детальніше →

Проекти навчальних програм для 5-9 класів26.04.2012 Проекти навчальних програм для 5-9 класів
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України в квітні презентувало проекти навчальних програм для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, розроблених відповідно до нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.
детальніше →

Показано 1 - 6 (всего 6)Страницы: 1 
Рекламный блок. Справа
 
  
«Клуб учителей» видавництва «РАНОК»
«Клуб учителів», а/с 3355, Харків 61045
тел. (057) 719-48-65
e-mail: club_t@ranok.com.ua
http: www.club.ranok.com.ua